آزمون بزرگ مردم ایران

تاریخ همان است حسینی و یزیدی

برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر اینجا کلیک کنید.

شاید 29 اردیبهشت روز آزمون بزرگ مردم ایران است. چراکه این یک انتخابات معمولی نیست، روز تشخیص حق و باطل است. روزی که نه تنها سرنوشت این ملت را رقم خواهد زد ، بلکه بر زندگی همه ی مظلومان در هر گوشه از جهان تاثیر گذار خواهد بود. شاید بتوان گفت این روز، آزمون حکمیت دیگری در پیش روی مردم ایران است.روزی که ملت آنچه در سر می پروراند را به نوعی جامه عمل می پوشانند. روزی که مردم بین نیکی و پلیدی، یکی را باید برگزینند. گرچه پلیدی پشت نقاب تزویر پنهان شده باشد.

بقیه در ادامه مطلب ...

باید دید مردم از کسانی که دیروز حرمت سید الشهدا را شکستند، مسجد آتش زندند، داعش وار جوان بسیجی را زنده زنده به آتش کشیدند و به سمت بیت رهبری یورش بردند برائت می جویند یا نه؟

باید دید مردم با کسانی که اصل نظام مقدس را نشانه گرفتند چه می کنند. آیا این مردم لیاقت آنچه را قرار است به آنها داده شود دارند یانه؟ مردمی که علی را پس بزنند نامه هایشان برای حسین، نه تنها عاشقانه نیست بلکه قاتلانه است و حسین را نه از برای سیادت بلکه به قتلگاه فرا می خوانند. 

باید دید مردم با کسانی که امروز ار حلقوم همان فتنه گران دیروز سخن می گویند چه می کنند. با کسانی که  برای زمین زدن این نظام مقدس به دشمن گرای تحریم دادند و بعد خودشان کاسب همین تحریم ها شدند و عزت و خون شهدا را فروختند و هیچ نگرفتند و امروز از سایه جنگی که دروغ محض است می گویند، چه می کنند.

باید دید مردم با کسانی که همدل و همدرد با صهیو نیسم از جهاد با داعش گله می کنند، با کسانی که بنایشان سر تسلیم فرود آوردن در پیشگاه کدخدای زورگوی عالم است، با کسانی که خون دادن و اربا اربا شدن و تا آخرین قطره خون در برابر ظلم ایستادن را درس مذاکره می خوانند ، با کسانی که با یزید دست دوستی می دهند، با کسانی که وقیحانه به خون شهدا اهانت می کنند چه می کنند.

باید دید مردم با کسانی که بی شرمانه در چشمشان می نگرند و دروغ میگویند چه می کنند.

باید دید مردم خادمان امام غریب  را می خواهند یا کسانی را که بی شرمانه به ساحت ایشان اهانت می کنند؟

باید دید مردم غلام اقلیت زالو صفت قارون مآبی که از منزلشان محموله قاچاق بیرون می کشند می شوند یا نه؟

باید دید مردم خام شیرینی و شام های رانت خور ها می شوند یانه؟

باید دید مردم کسانی را می خواهند که دهان کارگر داخلی را خورد کنند یا کسانی را که می خواهند که دهان ظالمان جهان را در هم بشکنند و به فریاد مظلومان برسند.

باید دید مردمی که دیروز برای حسین نامه نوشتند امروز سایه دروغین لشکر یزید ، آنان را قاتل حسین می کند یا نه؟

باید دید مردم لیاقت آمدن فرزند حسین را دارند یا نه؟ادامه مطلب

[ جمعه, ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶، ۰۴:۴۹ ق.ظ ] [ سرباز گمنام ]
[ ۰ ]
بخش نظرات اين مطلب
نظرات (۰)

هيچ نظري هنوز ثبت نشده است
کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">