افراطی

پاسخ به پیام نوروزی جناب روحانی



بسم رب الشهداء و الصدیقین
ضمن عرض سلام و احترام خدمت رئیس جمهور محترم دولت تدبیر و امید
امت حزب الله بر خود لازم دید تا جهت ابهام زدایی از افکار عامه مردم ایران اسلامی به سخنان شما در پیام نوروز95 پاسخ بدهد.
جناب آقای حسن روحانی(فریدون) شما گفتید ملت ما با همدلی برجام را به فرجام مطلوب رساند ، اولا ملت عزیز ذلت برجام را برنگزید ، ننگ برجام را به گردن مردم نیندازید و ثانیا فرجام مطلوب از نظر شما یعنی اجرای همه ی تهدات ننگین شما و عملی نشدن همان چند عدد امتیازی که به شما داده بودند؟ سرتان را کلاه گذاشتن برای شما فرجام مطلوب است؟ ثالثا نایب بر حق امام زمان (عج) می گوید آمریکا بد عهدی کرد و به تهداتش عمل نکرد ، آنوقت شما دم از فرجام مطلوب می زنید؟ و رابعا توافق بدون رعایت خطوط قرمز را هنر میدانید؟ اگر قرار بود از خطوط قرمز تنزل کنیم که سالها پیش توافق کرده بودیم . آری خطوط قرمز را نادیده گرفتید و سند آن این سخن امام خامنه ای (مد ظله العالی) که فرمودند وزیر محترم امور خارجه به من گفت ما نتوانستیم برخی خطوط قرمز را حفظ کنیم.
آقای روحانی شما گفتید تحریم‌های بانکی، مالی، پولی، نفتی، پتروشیمی، بیمه، حمل و نقل و همه تحریم‌های هسته‌ای برداشته شد ، حال آنکه رهبر عزیزم می گوید تحریم ها روی کاغذ برداشته شده است و این به درد نمی خورد.
بقیه در دامه مطلب...
گفتید بهترین شرایط را در میان صادرکنندگان نفت داشتیم. حال آنکه فروختن نفت مفت افتخاری ندارد. وزیر نفت کرسنتی  افتخاری ندارد. قرارداد های محرمانه و حقیرانه نفتی افتخاری ندارد.
گفتیدمن باز هم دستم را به سوی ملت بزرگ ایران دراز می‌کنم. اما انگار یادتان رفته که دست شما پیش استکبار جهانی دراز بود ، انگار یادتان رفته دست هایی را که دلسوزانه از درون ایران اسلامی عزیز به سمتتان دراز شد را هم با بی ادبی و توهین پس زدید و دست به سوی اوباما دراز کردید.
برای چندمین بار وعده پوچ رونق اقتصادی را دادید ولی انگار فرموش کرده اید عمل به وعده های سال های گذشته را.
آقای روحانی حرف از برجام دو می زنید حال آنکه رهبر عزیزم میگوید معنای برجام دو و سه، صرف‌نظر جمهوری اسلامی از مسائل اساسی خود است. آنها میخواهند ایران با آمریکامذاکره و راه باب میل آمریکارا انتخاب کند و مجبورشودازخطوط قرمزصرف‌نظرکند ، میگویندبرجام دیگری درقضایای منطقه ، برجامی درقانون اساسی، ، برجام2و3و ... بایدبوجودبیایدتاماراحت زندگی کنیم ، میخواهندایران ازفلسطین ، مقاومت ومظلومان منطقه حمایت نکند و باتعدیل خواست خود به آنچه آمریکاب دنبال آن است ، نزدیک شود.
گفتید در جامعه انقلابی ما نباید اثری از دروغ، اتهام، بدگمانی، بدزبانی و تندخویی باقی بماند ، اما گویا  فراموش کرده اید الفاظی را که بی ادبانه به منتقدین نسبت داده اید ، حال آنکه رهبرم میگوید ما به دولت گفتیم که منتقدان را بخواهند و حرف هایشان را بشنوند چرا که حرف های خوبی می زنند.
گفتید در جامعه ما نباید اثری از فساد باقی بماند ، در حالی که معاون اول شما یعنی رئیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی شما ، متهم به اختلاسی با یک شش و ده صفر است.
گفتید خدایا به دولت ما توان ده که همچنان پاسدار خون شهیدان بماند ، اما انگار فراموش کرده اید که وقیحانه پای بر خون شهدای هسته ای نهادید و آنچه برای آن خون داده بودیم بتن ریختید.
جناب روحانی ، اگرعده ای با تفکر لیبرالی از ایستادگی بر آرمان های امام و انقلاب ، یعنی همان اسلام ناب خسته شده اند و دل به دنیای فانی و تجملات و لذات آن بسته اند ، آن را به نام مردم تمام نکنند. و تقصیر خود را به مردم نسبت ندهند ، چرا که ما فداییان امام خامنه ای(مد ظله العالی) تا اخرین قطره خون خویش ایستاده ایم.  إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِینَ آمَنُوا بِاللَّـهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ لَمْ یَرْتَابُوا وَجَاهَدُوا بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ فِی سَبِیلِ اللَّـهِ ۚ أُولَـٰئِکَ هُمُ الصَّادِقُونَ (حجرات 15) و دست های خالیمان در برابر پروردگار دراز است نه استکبار ، دل به ظهور بسته ایم نه غرب ، در دانشگاه تفکرات اهل بیت رشد یافته ایم نه انگلیس.

ولله عاقبة الامور...


بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
*** **** بابا
کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
بسم الله الرحمن الرحیم
سعی دشمنان این است که جوان ما را لاابالی بار بیاورند، نسبت به انقلاب بی‌تفاوت بار بیاورند، روحیه‌ی حماسه و انقلابی‌گری را در او بکُشند و از بین ببرند، جلوی این باید ایستاد. برخی از گویندگان (مسئولین)و نویسندگان این‌ همه جوان‌های حزب‌اللهی و انقلابی را نکوبند به اسم افراطی
امام خامنه ای (مد ظله العالی) 18 شهریور 94

دشمنان انقلاب از روز اوّل آمدند تعبیر ادبیّات تندرو و میانه‌ رو را مطرح کردند ، فلانی تندرو است ، فلان جریان تندرو است ، فلان جریان میانه‌رو است. آن روز، از همه تندروتر هم از نظر آنها امام بزرگوار بود ، امروز هم از همه تندروتر، به نظر آنها این بنده‌ی حقیر هستم.
تند رفتن در صراط مستقیم چیز بدی نیست. آن هایی که می گویند تندرو، منظورشان کسانی است که در راه انقلاب مصمّم‌تر و پایدارترند ، حزب‌اللّهی‌ها را می گویند تندرو ، میانه‌رو هم کسی است که در مقابل آنها تسلیم باشد. در ادبیّات سیاسی آمریکا و انگلیس و امثال اینها، معنای تندرو و میانه‌رو این است: تندرو کسی است که پایبند انقلاب است، میانه‌رو کسی است که در مقابل خواسته‌های آنها تسلیم است. ادبیّاتی که دشمن به کار می برد، ما تکرار نکنیم .
امام خامنه ای 5 اسفند 1394

هر جایی که مردمان عافیت طلب و راحت طلب در وسط میدان مبارزه جایی برای خود باز نمی کنند و خطر پذیری نمی کنند انسانهای مومن و مبارز را به تندی و افراطی گری متهم میکنند .
امام خامنه ای 14 خرداد 1392
Designed By Erfan Powered by Bayan