افراطی

کاندیدای اصلح

زخم زبان ها مارا عقب نخواهد راند.

با نگاهی به تاریخ روسای جمهور ایران ، بجز مقام معظم رهبری و چند روزی هم شهید رجایی ،سایر افراد یا از این طرف بام افتاده اند و یا از آنطرف ، خائن و وطن فروش هم داشته ایم. جوانه زدن شاخ و برگ درخت انقلاب در این سالهای سرد و باوجود آفات ریز و درشت و صدمات خارجی می تواند معجزه الهی باشد. شاید همه ی کاندیدا ها را به خوبی نشناسیم اما رسانه های معاند و دشمنان این انقلاب مقدس را به خوبی می شناسیم.

تعرف الشیاء باضدادها

 با نگاهی کوچک به رسانه های مختلف،عناد ضد انقلاب با سید ابراهیم رئیسی به اشکال و بهانه های مختلف دیده می شود.

اگر خدا بخواهد تصاویر این صفحه در حمایت از آقای رئیسی تا زمان انتخابات ریاست جمهوری به روز رسانی خواهد شد.


ماشین نوشته انتخابات


سید ابراهیم رئیسی


ماشین نویسی


سید ابراهیم رئیسیکاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
بسم الله الرحمن الرحیم
سعی دشمنان این است که جوان ما را لاابالی بار بیاورند، نسبت به انقلاب بی‌تفاوت بار بیاورند، روحیه‌ی حماسه و انقلابی‌گری را در او بکُشند و از بین ببرند، جلوی این باید ایستاد. برخی از گویندگان (مسئولین)و نویسندگان این‌ همه جوان‌های حزب‌اللهی و انقلابی را نکوبند به اسم افراطی
امام خامنه ای (مد ظله العالی) 18 شهریور 94

دشمنان انقلاب از روز اوّل آمدند تعبیر ادبیّات تندرو و میانه‌ رو را مطرح کردند ، فلانی تندرو است ، فلان جریان تندرو است ، فلان جریان میانه‌رو است. آن روز، از همه تندروتر هم از نظر آنها امام بزرگوار بود ، امروز هم از همه تندروتر، به نظر آنها این بنده‌ی حقیر هستم.
تند رفتن در صراط مستقیم چیز بدی نیست. آن هایی که می گویند تندرو، منظورشان کسانی است که در راه انقلاب مصمّم‌تر و پایدارترند ، حزب‌اللّهی‌ها را می گویند تندرو ، میانه‌رو هم کسی است که در مقابل آنها تسلیم باشد. در ادبیّات سیاسی آمریکا و انگلیس و امثال اینها، معنای تندرو و میانه‌رو این است: تندرو کسی است که پایبند انقلاب است، میانه‌رو کسی است که در مقابل خواسته‌های آنها تسلیم است. ادبیّاتی که دشمن به کار می برد، ما تکرار نکنیم .
امام خامنه ای 5 اسفند 1394

هر جایی که مردمان عافیت طلب و راحت طلب در وسط میدان مبارزه جایی برای خود باز نمی کنند و خطر پذیری نمی کنند انسانهای مومن و مبارز را به تندی و افراطی گری متهم میکنند .
امام خامنه ای 14 خرداد 1392
Designed By Erfan Powered by Bayan